Феєрія новоріччя в дошкільному підрозділі

Дата: 1 січня 2018 о 10:10, Оновлено 1 січня 2018 о 10:19

Феєрія новоріччя – для кожної дитини  несе найяскравіші, найтепліші спогади, про незрівнянні аромати ялинки й очікування сюрпризів. Новий рік – час подарунків,  загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.

Новий рік — це найкраще свято!
                                                                                З-поміж інших чудових свят.
                                                                                Тут ялинка і казки багато,
                                                                                Особливо ж бо, для малят.

Відбулися Новорічні свята і в дошкільному підрозділі  Бузовицького  НВК. Святкові Новорічні ранки для усіх вікових груп розпочалися  27 та закінчилися  29 грудня 2017 року.

Дітей  старшої групи Снігурка запросила до «Школи Новорічних чарівників»: четверо учнів школи Діда Мороза отримали від нього завдання. Вони мали знайти подарунок, який найбільше сподобається дітям, тож вирушили у подорож до різних казкових країн. Один із них вирушив до Країни Солодощів, мешканці якої допомогли йому створити смачний торт для дітлахів. Другий учень школи чарівників відшукав квітку сповнення бажань; третій засвітив новорічну зірку. Четвертий , не менш цікавий персонаж, адже його рекомендували Баба Яга, Кощій Безсмертний, потрапив до країни іграшок, шукаючи подарунок для  неслухняного хлопчика.

На свято до дітей середньої групи завітав Лунтік, який розважав, повчав, співав новорічні пісні та водив із ними хороводи. Дівчатка-ялиночки закликали Лунтіка до танцю, сніговички  прокидали для нього доріжку від снігу, цукерочки пригостили – солодощами, ангелята – привітали із Новим роком.

Малята молодшої групи, показали інсценізацію казки «Дванадцять місяців».

Для кожної дитини, свято  стало незабутньою казкою, бо всі вихованці груп мали змогу розкривати свої акторські таланти на сцені святкової зали.

В кінці  кожного свята  Дід Мороз та Снігурочка нагороджували  діток солодкими подарунками, створювали  святкову атмосферу, забезпечували  святковий настрій та залишили чудові враження дітям та батькам.

Повір у диво і повір у мрію.
                       Так тяжко-важко буде не завжди.
                       В житті ніколи не втрачай надію,
                       А з вірою у серденьку іди!

З Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!