Новини
РОЗПОЧИНАЄМО ТИЖДЕНЬ АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ
13 вересня у Бузовицькому НВК пройшло під гаслом " Швидше, вище, сильніше-разом" , і це на випадково. Учні об'єдналися під олімпійським гаслом у своїй любові до спорту. Більше про Олімпійські ігри вони змогли дізнатися на Олімпійському уроці, який для них провела вчителька фізичної культури Л.В.Добрюк. Також на цьому заході до лав спортсменів школи прийняли і першокласників. Учні змогли ознайомитися із планом змагань на тиждень. Захід виявився активним та цікавим .Діти розгадували анаграми, розповідали про свої спортивні захоплення.
Перший навчальний тиждень закінчився Бузовицькому НВК так же яскраво, як і почався. Сьогодні у гості до нас завітали представники ДСНС України Дністровського району. Вони розказали нашим дітям про надзвичайні ситуації, та про те, як вберегти себе під час пожежі. Діти мали можливість побачити Пожежний автомобіль , навіть побувати у ньому. Зустріч була цікава та змістовна. Дякуємо нашим гостям за терплячість та уважність до кожного.
Школо! Привіт! Разом з другим днем осені у Бузовицький НВК завітав святковий настрій. Незважаючи на всі страхіття війни, діти мають мати дитинство. Щасливі учні, стурбовані батьки, заклопотані вчителі. Коден ніс сьогодні букет своїх переживань до рідної школи.
Дякуємо усім захисникам, які на своїх плечах тримають мир. Завдяки ВАМ можливі ці посмішки!
Новий навчальний 2024/2025 рік розпочинається 02.09.2024 р.
Інформуємо всіх учасників освітнього процесу про те, що новий 2024/2025 н.р. у Бузовицькому НВК, як і у всіх закладах загальної середньої освіти Чернівецької області, розпочинається 02 вересня 2024 року.
Разом з тим зазначаємо, що Свято Знань у закладі буде проводитися також 02.09.2024 р. (початок о 9.00 год).
Щодо структури навчального року, його тривалості (в межах конкретних дат, які визначив уряд), структури й тривалості навчального тижня/ дня/ занять; відпочинку між ними; канікул для учнів, форм організації освітнього процесу, то рішення прийматиметься 30.08.2024 р. педагогічною радою Бузовицького НВК
Учнями та вчителями Бузовицького НВК сьогодні було вшановано пам’ять Героїв Майдану. На початку дня учні мали можливість ознайомитись із живою газетою « Залишаємось гідними своїх героїв» , ще раз згадати про ті події, які змінили життя всіх українців. Протягом дня кожна ланка працювала над своїм завданням: молодші класи створювали ангелів пам’яті; середні - працювали над малюнками «Герої майдану очима дітей» , а старші- взяли участь у проєкті «Опиши словами -оцифруй за домогою ШІ». Це – день жалоби, оскільки він пов’язаний із загибеллю громадян під час Революції Гідності та на початку російської агресії на сході України, але він покликаний ушановувати не смерть, а боротьбу за гідне та вільне життя, жертовність і відвагу. Чітка громадянська позиція та готовність обстоювати її до кінця – це ті якості, які мали Герої Небесної Сотні та які гідні наслідування. #Бути_гідним
ВІТАЄМО УЧЕНИЦЮ 10 класу ОЛЬГУ ПЕРЧУК з перемогою (ГРАН-ПРІ) в територіальному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості "Чисті роси" у номінації "Літературна творчість" - старша вікова категорія.
ВІТАЄМО УЧНЯ 1 класу ПЛАТАША ІГНАТА (1 МІСЦЕ) в територіальному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості "Чисті роси" у номінації "Літературна творчість" - молодша вікова категорія.
Пишаємось своїми талановитими дітьми! Радіємо їхнім успіхам!!!!
Дякуємо керівнику ІННІ СТАШКЕВИЧ за натхнення і творчий підхід, невтомну працю і віру в своїх учнів!
Перед вчителем сьогодення кладе мультикомпонентне завдання: не просто навчити дитину, а й подбати про її психологічне здоров’я. Тому вчитель намагається допомогти дитині правильно налаштувати свій «ментальний приймач». Адже якщо робити це правильно із маленьких літ, то дитина швидше навчиться керувати своїми емоціями та розуміти їх. Саме тому психолог Бузовицького НВК Роман Рємєнтов та класводи молодших класів Світлана Геленюк, Галина Крушенівська працюють в тендемі, і часто проводять ранкові кола та психологічні хвилинки із своїми дітками. На ранкових колах і зустрічах діти вивчають емоції, способи керувати ними. Відшліфовують уміння формувати своє ментальне здоров’я. #ментальнездоровʼя
Стрес - це те, що супроводжує наше життя постійно. Тому ігнорувати його не можна. Це – «тихий ворог» (а іноді дуже гучний), якого ми не просто маємо знати в обличчя, а ще й боротись з ним. Саме про це була бесіда із психологом, яку Роман Рємєнтов провів із учнями 9-11 класів. Адже підлітковий вік найбільш вразливий до стресів. Використовуючи матеріали Абетки психологічної самодопомоги «Ти як?» (https://drive.google.com/.../1vsx3yPp9ELusAJKFy1497b.../view) учні ознайомились із методами боротьби із стресом. Виконали кілька вправ на ментальне відновлення. Основним завданням було сформувати в учнів розуміння того, що ментальне здоров’я - запорука успішного і активного життя. #ментальнездоровʼя
Учні та педагоги Бузовицького НВК долучилися до освітянського проєкту підтримки ментального здоров'я «Коло підтримки «Як ти?». У рамках проєкту було проведено бесіди, тренінги, ранкові зустрічі.
Бережи себе! Будь у себе на часі!
День украї́нської писе́мності та мо́ви — свято розвитку державної мови, яке щороку відзначається в Україні 27 жовтня.
Президент України Володимир Зеленський 28 липня 2023 року підписав Указ №455/2023, відповідно до якого дата святкування Дня української писемності та мови була перенесена з 9 листопада на 27 жовтня.
До відома. У 2023 році дата свята змінилася через рішення Православної церкви України (ПЦУ) та Української греко-католицької церкви (УГКЦ) перейти на новий церковний календар, відповідно до якого на 13 днів пересуваються раніше нерухомі дати свят.
Свято української писемності та мови традиційно відзначається в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця (письменника-агіографа, першого історика Київської Русі, мислителя, вченого, ченця Києво-Печерського монастиря), з чиїм ім’ям пов’язують започаткування писемної української мови.
«Швидше, вище, сильніше» - саме під цим гаслом 8 вересня 2023 року в Бузовицькому НВК відбулося відкриття Олімпійського тижня, вчителем фізичної культури Людмилою ДОБРЮК.
Учні навчального закладу ознайомилися із історією олімпійських ігор, їхнім девізом та символом за допомогою феєричних танців та ритмічних слів. Вчитель фізичної культури Людмила ДОБРЮК оголосила присутнім План проведення Олімпійського тижня. Після чого, найкращі спортсмени закладу, під бурхливі оплески до залу занесли символічний олімпійський вогонь та олімпійський прапор. Особливим стало це свято для першокласників, які були прийняті до лав спортсменів НВК та нагороджені символічними медалями. Закінчилося свято вітальними словами до свіх присутніх із Днем фізичної культури і спорту, яке відбудеться 9 вересня.
Сьогодні для 140 учнів Бузовицького НВК пролунав дзвінок, який сповістив про початок нового 2023/2024 навчального року.
У цей день шкільне подвір'я знову наповнилося веселими мелодіями, яскравими барвами осінніх квітів, дитячим щебетанням, посмішками юнаків та дівчат.
День знань був яскравим, емоційно насиченим та дуже зворушливим, адже випускники вже зрозуміли,що таке свято у школі для них є останнім,а першокласники відкрили для себе нову сторінку, де все вперше - перший дзвоник,перша вчителька, перший урок.
Голосно звучала урочиста музика,звідусіль лунали теплі слова, і кожне дитяче серце, хвилюючись, відгукувалося на заклик першого дзвінка. Віршами, танцями, співами вітали наймолодших школярів їх старші колеги.
На урочистій лінійці з вітальним словом та напутніми словами звернулись депутат районної ради Галина Петрівна Слухінська та староста села Тетяна Василівна Перчук.
Всі щиро сподіваються, що новий навчальний рік буде успішним, щасливим, а найголовніше - ПЕРЕМОЖНИМ!
День вишиванки — особливе свято в Україні. Ми - українці вдягаємо традиційні вишиванки для виявлення гордості за свою національну культуру.
Вишиванка єднає українців з усього світу, зігріває серця та душі теплом! Це наша особливість і невід'ємна частина культури! Нехай це свято зітре кордони і об'єднає українців у кожному куточку планети. Тому , саме сьогодні у День вишиванки наш навчальний заклад об’єднався та розцвів квіткою-вишиванкою.
#Код_нації #День_вишиванки_2023
Сьогодні Україна відзначає День Єднання. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу - показати усьому світові, що ми сьогодні - як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.
Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності. Разом і спільними зусиллями – до Перемоги!
Сьогодні, в День Єднання , ми – діти України заявляємо:
Україна – мирна держава!
Ми проти війни!
Ми хочемо миру!
Ми –за мир, ні – війні!
Ми закликаємо усіх: і дорослих, і малих об’єднатися у своїх думках і діях, щоб здобути разом Перемогу, відстояти мир, своє майбутнє і своє життя!
#День_Єднання
Дорогий учне, шановні батьки, поважний колего, і Ви , випадковий "перехожий " Мережею. Зупиніться на хвилинку на нашому Падлеті, перебіжіть очима знайомі букви. Адже тут все для вас, все для того, щоб ви всі згадали, що ми є отими пагінцями великого дерева мудрості під назвою Мова Українська.
День Збройних сил України — святковий день на честь ЗСУ, встановлений постановою ВРУ.
Відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні сили України»
3 грудня 2022 року виповнюється 300 років з дня народження Григорія Сковороди – видатного українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета, педагога. Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 04. 11. 2020 року № 973–ІХ «Про відзначення 300-річчя від дня народження Григорія Савича Сковороди» у нашій школі теж заплановані заходи. Ми маємо згадувати Сковороду не від дати до дати, а йти за його порадами. Григорій Сковорода залишив нащадкам феноменальну духовно-педагогічну спадщину, яка не втрачає свого унікального пізнавального, етико-виховного, естетичного значення і тепер, у період творення нової української держави, нової освіти.
Сьогодні, коли в Україні ведеться повномасштабна війна проти вторгнення російського агресора, коли ситуація в країні є дуже стресовою для дітей: постійні сирени, вибухи, знервовані дорослі, військові зі зброєю – як ніколи підвищується роль освіти у підготовці учасників освітнього процесу до дій в надзвичайних ситуаціях, до подолання стресів та тривожності, адже безпека під час війни починається з обізнаності.