Увага! Пропонуємо цікавий мультимедійний контент!
Запрошуємо взяти участь у роботі конференції!
УВАГА! АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
Розіграш подарунків для вчителів до Дня святого Миколая!
Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Як Вам новий сайт?

Новини

В Бузовицькому НВК в листопаді-грудні проведено декаду історії та правознавства.

До дітей Бузовицького НВК завітав у гості Заслужений артист України Керівник студії " Водограй " і " Гордімося , друзі, що ми українці " СВЯТОСЛАВ КРАЙ

27 листопада о 22:08 | Дуплава Л. І. | немає коментарів

В Бузовицькому НВК відбулося низка заходів на вшанування роковин Голодомору в Україні, а саме : загальношкільна лінійка – пам’яті « Ми пам’ятаємо! Ми сильні!», класні керівники провели перші уроки –Уроки Пам’яті жертв Голодомору, бібліотекар школи підготувала книжкову виставку «Жнива скорботи»
Знищити українців як націю – мета організаторів Голодомору. Остаточно ліквідувати мову, культуру, історію, все те, що робило нас унікальними в цьому світі. Тому масштаби злочину такі великі, тому вбито мільйони людей.
Його жертвами стали і ті, хто вижив у 1932–1933 роках. Бо мали забути, хто вони, ким були їхні предки, що мають зберегти для світу їхні нащадки. Мали забути, хто і за що їх вбивав.
Смерть і забуття – ціль Сталіна та його поплічників щодо українців.
Вона не досягнута. Українці вижили і не забули. Ми існуємо і пам’ятаємо. Ми існуємо, бо пам’ятаємо.
Пам’ятаємо про Голодомор.

24 листопада о 19:41 | Дуплава Л. І. | немає коментарів

21 листопада – День Гідності і Свободи, свято, яке встановлене з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…

Цього дня внашій школі відбулось ряд заходів: тематичні перерви “Сторінками історії”, урок пам”яті в усіх класах, виставка художньої літератури, присвячена подіям, що відбувались на Майдані.

21 листопада о 19:23 | Дуплава Л. І. | немає коментарів

Мова – неоціненний Божий дар, який даний кожній людині. Вона супроводжує нас від народження і аж до смерті.

21 листопада о 09:00 | Дуплава Л. І. | немає коментарів

Місце кожної держави у світі, рівень життя її громадян, сьогодні визначають рівень людського розвитку та інте-лектуалізація нації. Знання й ком¬петентність стали найбільш цінни¬ми товарами, серед яких важливе місце посіли історичні знання. Во¬ни стали невід'ємною складовою освіти громадянина, необхідною умовою розбудови економічно міц¬ної та вільної держави.

Сучасний вчитель чи вчитель сучасності? Як зробити цікавим урок для сучасних дітей? Як підвищити мотивацію до навчання? Як забезпечити якісну освіту для кожної дитини відповідно до її потреб і можливостей? Багато таких питань, які в принципі НЕ можуть бути риторичними, постають перед сучасним вчителем.

22 березня відбулось засідання атестаційної комісії Бузовицького НВК

Герої такі не вмирають,

Вони будуть вічно живі.

Героїв завжди пам’ятають

На небі й на рідній землі!

На круїзному авіалайнері « На крилах спогадів» випускники 2017 року, 2008 року, 1998 року, 1988 року та 1978 року здійснили веселий і щемний політ у минуле, повернули у спогадах роки шкільного життя.

«100 років як болять нам Крути» - під таким гаслом пройде цей тиждень у Бузовицькому НВК. Адже кажуть: „Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього”. І це дійсно так, бо так само, як дерево тримається на землі своїми коріннями, так людина тримається на землі своїм минулим, і , як сказав у своєму романі Павло Загребельний : „ На порожньому місці роду не заснуєш”. Саме тому ми повинні знати історію . А історія наша полита кров’ю і сльозами . Однією із найтрагічніших її сторінок є бій під Крутами.

Феєрія новоріччя – для кожної дитини  несе найяскравіші, найтепліші спогади, про незрівнянні аромати ялинки й очікування сюрпризів. Новий рік – час подарунків,  загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.

Від усього серця вітаємо Вас із самими довгоочікуваними і світлими святами — Новим Роком та Різдвом Христовим! Це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікування чуда й казки, душевного тепла и надії.
Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2017-й рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.
Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Від усієї душі зичимо Вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.
З Новим Роком та Різдвом Христовим!

30 грудня 2017 о 18:20 | Марчук Н. Д. | немає коментарів

В грудні ніч є чарівна