Новини проекту
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 6 чоловік

Новини

Місце кожної держави у світі, рівень життя її громадян, сьогодні визначають рівень людського розвитку та інте-лектуалізація нації. Знання й ком¬петентність стали найбільш цінни¬ми товарами, серед яких важливе місце посіли історичні знання. Во¬ни стали невід'ємною складовою освіти громадянина, необхідною умовою розбудови економічно міц¬ної та вільної держави.

Сучасний вчитель чи вчитель сучасності? Як зробити цікавим урок для сучасних дітей? Як підвищити мотивацію до навчання? Як забезпечити якісну освіту для кожної дитини відповідно до її потреб і можливостей? Багато таких питань, які в принципі НЕ можуть бути риторичними, постають перед сучасним вчителем.

22 березня відбулось засідання атестаційної комісії Бузовицького НВК

Герої такі не вмирають,

Вони будуть вічно живі.

Героїв завжди пам’ятають

На небі й на рідній землі!

На круїзному авіалайнері « На крилах спогадів» випускники 2017 року, 2008 року, 1998 року, 1988 року та 1978 року здійснили веселий і щемний політ у минуле, повернули у спогадах роки шкільного життя.

«100 років як болять нам Крути» - під таким гаслом пройде цей тиждень у Бузовицькому НВК. Адже кажуть: „Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього”. І це дійсно так, бо так само, як дерево тримається на землі своїми коріннями, так людина тримається на землі своїм минулим, і , як сказав у своєму романі Павло Загребельний : „ На порожньому місці роду не заснуєш”. Саме тому ми повинні знати історію . А історія наша полита кров’ю і сльозами . Однією із найтрагічніших її сторінок є бій під Крутами.

Феєрія новоріччя – для кожної дитини  несе найяскравіші, найтепліші спогади, про незрівнянні аромати ялинки й очікування сюрпризів. Новий рік – час подарунків,  загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.

Від усього серця вітаємо Вас із самими довгоочікуваними і світлими святами — Новим Роком та Різдвом Христовим! Це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікування чуда й казки, душевного тепла и надії.
Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2017-й рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.
Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Від усієї душі зичимо Вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.
З Новим Роком та Різдвом Христовим!

30 грудня 2017 о 18:20 | Марчук Н. Д. | немає коментарів

В грудні ніч є чарівна
Бо з небесного човна
Миколай на землю сходить
І дива усюди творить.

21 грудня 2017 о 10:42 | Марчук Н. Д. | немає коментарів

16 грудня 2017 року на базі Бузовицького НВК відбулось засідання районного методичного об’єднання вчителів географії. З методичною допомогою та практичними порадами щодо підвищення якості знань учнів до географів Кельменеччини завітали завідувач РМК Олег Віссаріонович Матковський, завідувач науково-методичного центру природничо-математичних дисциплін ІППОЧО Віталій Михайлович Рибчинський; доцент, кандидат географічних наук географічного факультету ЧНУ імені Ю. Федьковича Іван Іванович Костащук. Гостей привітала і представила начальник управління освіти Кельменецької РДА Любов Іванівна Мартинюк.

15 грудня 2017 о 00:00 | Марчук Н. Д. | немає коментарів

Метою проведення тижня знань з основ безпеки життєдіяльності в цілому стало навчання і виховання дітей з питань  захисту життя і здоров'я у надзвичайних ситуаціях; розуміння цінності власного життя та здоров'я, основ здорового способу життя; правил безпечної поведінки на ігрових і спортивних майданчиках під час ручної праці; правил безпечного перебування на вулицях, правил поводження з незнайомими людьми; навичок безпечної поведінки при агресивному поводженні однолітків або дорослих

10 грудня 2017 о 21:48 | Марчук Н. Д. | немає коментарів

З нагоди вшанування Дня Гідності та Свободи та Дня пам’яті жертв голодоморів в Бузовицькому НВК з 20 по 24 листопада оголошено Тижнем пам’яті та скорботи.

23 листопада 2017 о 16:32 | Марчук Н. Д. | немає коментарів

«Правове виховання молодших школярів як один із шляхів формування ключових компетентностей для життя».

16 листопада 2017 о 00:00 | Марчук Н. Д. | немає коментарів

«У козака життя коротке, а слава вічна» - саме під таким гаслом пройшов минулий навчальний тиждень у Бузовицькому НВК, який був приурочений 14 жовтню, як багатофункціональній даті у історії України.

14 жовтня 2017 о 16:14 | Марчук Н. Д. | немає коментарів