Новини проекту
Вітаємо переможців розіграшу!
Запрошуємо на навчання!
Вітаємо з прийдешніми святами!
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Яскравий жовтень з E-schools. PRO!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти
Знижка для дітей і дорослих на квитки до музею
Музей "Становлення української нації"
Обов'язково створіть "Розклад навчальних періодів"
Розроблено порядок проведення моніторингу якості освіти
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 7 чоловік

Новини

Обов’язковою вимогою для відвідування закладів дошкільної та загальної середньої освіти є наявність щеплень за Календарем профілактичних щеплень в Україні.

Законність цієї вимоги підтвердив Верховний Суд України у своїй Постанові Іменем України 17.04.2019 № 682/1692/17.

Також просимо сприяти проведенню медичними працівниками належній роз’яснювальній роботі серед батьків щодо необхідності обов’язкових профілактичних щеплень та недопуску дітей до закладів освіти, які не отримали щеплення згідно з Календарем щеплень в Україні та не мають протипоказів до їх проведення.

Шановна ювілярко! Дорога Ніна Дмитрівна! Мудра, світла, щира, розуміюча людино! Колектив Бузовицького НВК від усієї душі та щирого серця вітає вас із Днем народження! Сьогодні Ви достойна найкращих, найвеличніших слів, тому що ці роки прожила гідно, з відкритою душею і чуйним жіночим серцем. Ми бажаємо Вам нових перемог, нових звершень, тільки приємних досягнень і тільки розв’язуваних завдань. Нехай кожен ваш день починається із щирої посмішки і гарного настрою, а улюблена робота не перестає надихати. Ми вас дуже цінуємо, любимо і поважаємо, адже ви – опора нашого колективу, його світоч, його тил. Нехай ваше особисте величезне щастя буде вічним – таким, як ваша любов до роботи, а здоров’я – міцним, як ваша витримка! Довгих років життя і досягнення усіх поставлених цілей. Ми щиро бажаємо Вам завжди бути здоровою, веселою, радісною!

Наказ розміщено у вкладці ФАЙЛОВИЙ АРХІВ-----НАКАЗИ

14 червня в урочистій обстановці випускникам 9 класу вручено документи про закінчення базової школи. Серед 13 випускників п"ятеро отримали Свідоцтво з відзнакою. Окремі учні отримали Свідоцтва про високий рівень знань з англійської мови. До учнів із побажаннями звернулись Директор Бузовицького НВК Ніна Дмитрівна Марчук, перша вчителька дев"ятикласників Галина Петрівна Крушенівська, класний керівник Юлія Василівна Крушенівська, батьки. Вітаємо з успішним закінченням 9 класу, сподіваємось, що наступні 2 роки навчання в 10-11 класах принесуть вам тільки радість, задоволення, і приведуть до здійснення мрій!

Залишились позаду 4 роки навчання в початковій школі. 14 веселих, життєрадісних, творчих, безтурботних і надзвичайно здібних учнів попрощалися із своєю першою вчителькою Світланою Іванівною Геленюк. Попереду роки навчання в основній школі. Тож бажаємо випускникам початкової школи добра, радості, натхнення до творчої праці.

Наказ розміщено у вкладці ФАЙЛОВИЙ АРХІВ-----НАКАЗИ

Інтелектуально-розвиваючі ігри є дуже популярні як серед дітей, так і серед дорослих. А гра англійською мовою є відмінним матеріалом для вивчення лексики і допомагає по-справжньому полюбити англійську мову. Тому учні літнього мовного табору із задоволенням навчалися граючись.

Наказ розміщено у розділі ФАЙЛОВИЙ АРХІВ -----Нова Українська Школа

Як швидко рік навчальний промайнув,
Повірити так важко в це відразу,
І ми сьогодні всі зібрались тут
Останній дзвоник святкувати разом!

Увага. Розпочинаємо набір учнів до 1 класу.

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Адміністрація Бузовицького НВК проводить реєстрацію учнів, які у 2019/2020 н.р. будуть навчатися в першому класі.

Запис проводиться щоденно з 9 до 13 години в кабінеті заступника директора з навчально-виховної роботи.

При реєстрації батькам необхідно мати:

свідоцтво про народження дитини (оригінал);
документи що засвідчують реєстрацію батьків та дитини за територією обслуговування школи (оригінали).

Зарахування учнів відбудеться 31.05.2019.

Додаткова інформація у розділі "Набір у 1 клас"
З повагою адміністрація

На запрошення Інституту модернізації змісту освіти, користуючись листом МОНУ від 28.02.2019 р. №1/9-107 вчителі Бузовицького НВК у період з 12 по 18 березня 2019 року здійснювали вільний та відповідальний вибір підручників для 6 та 11 класів, попередньо ознайомившись з їх оригінал-макетами в електронній бібліотеці (фрагментами електронних версій підручників для 6 та 11 кл.). Результати обраних вчителями підручників схвалено на засіданні педагочної ради закладу (протокол №4 від 18.03.2019 р.) та внесено до ІСУО.

Кожен педагогічний працівник був ознайомлений з правом повідомити на «гарячу телефонну лінію» МОН (044)248-21-61 чи письмово на поштову адресу МОН (проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135) або ІМЗО (вул. Василя Липківського, 36, м. Київ, 03035) про вплив або бажання третіх осіб вплинути на його волевиявлення щодо вибору підручників чи про факт зміни волевиявлення вчителів у якому він працює.

Протокол ззасідання педагогічної ради № 4

https://youtu.be/uFAR6DwKxHY

30 грудня 2018 о 21:37 | Дуплава Л. І. | немає коментарів

У нас, в Україні, діти з великим нетерпінням чекають 19 грудня. Вони напередодні свята пишуть листи до Святого Миколая. У день перед святом згадують всі свої добрі та злі вчинки, зважають: чого більше.

22 грудня 2018 о 23:34 | Дуплава Л. І. | немає коментарів

…Або коротко про те, як волонтер Корпусу Миру Колін Кубік
працює в Бузовицькому НВК »

22 грудня 2018 о 22:11 | Дуплава Л. І. | немає коментарів

В Бузовицькому НВК в листопаді-грудні проведено декаду історії та правознавства.

16 грудня 2018 о 20:58 | Дуплава Л. І. | немає коментарів